Time Out İstanbul

Time Out İstanbul

FacebookTwitterWebsite

Şehrin yaşam dergisinden mekân tavsiyeleri, tüyoları ve İstanbul'un en iyileri listeleri Foursquare'de, her tavsiyenin sonunda daha fazlası için bağlantı saklı!

İstanbul
 • 68คำแนะนำ
 • 11,091 ผู้ติดตาม
 • 0กำลังติดตาม
 • 19 รายการ
รายการของ Time Out İstanbul ใน เมืองทั้งหมด
 • Üsküdar
 • Istanbul
 • เมืองทั้งหมด
ท็อปเมืองของ Time Out İstanbul
Üsküdar
1 ทิป
Istanbul
17 สร้างรายการแล้ว · 24 ทิปส์
โหลดเพิ่ม
Time Out İstanbul ยังไม่ได้ติดตามใครเลย
โหลดเพิ่ม
รายการล่าสุดของ Time Out İstanbul
Time Out İstanbul
8 อัพเดตสถานที่แล้ว กรกฎาคม 14, 2014
‘Turkish Psychedelia’ olarak anılan akımı masaya yatırdık: http://bit.ly/1fJxqrb Dünya çapında epey ünlenen Türk usülü psychedelia & Anadolu rock'ın en iyi örneklerini bulabileceğiniz adresler:
+8
Time Out İstanbul
15 อัพเดตสถานที่แล้ว มีนาคม 25, 2014
İstanbullular şehrin en iyilerini seçti! İşte 13. Time Out İstanbul ile Birlikte Hayata Yeme-İçme Ödülleri'nin kazananları:
+49
Time Out İstanbul
6 อัพเดตสถานที่แล้ว กุมภาพันธ์ 16, 2015
Fazla söze ne hacet, 2013'ün en hip barlarını sıraladık, en iyisini belirlemek konusunda karar sizin: www.yemeicmeodulleri.com
+54
Time Out İstanbul
7 อัพเดตสถานที่แล้ว กุมภาพันธ์ 10, 2014
Her zaman canı mükellef bir sofra çekmez insanın; bir kahvenin, hafif bir tabağın, rahat bir ortamın yeri başka. 2013'te parlayan kafe&brasserie'leri yarışıyor, oylama için: www.yemeicmeodulleri.com
+39
Time Out İstanbul
6 อัพเดตสถานที่แล้ว กันยายน 18, 2014
Yediklerimizi içtiklerimizi ballandıra ballandıra anlatıyoruz ama mekân tasarımlarının da hakkını vermek gerek. Akılda kalan tasarımlardan en iyisini seçmek için www.yemeicmeodulleri.com
+43
Time Out İstanbul
6 อัพเดตสถานที่แล้ว กุมภาพันธ์ 10, 2014
İş çıkışı, hafta sonu, boş vakitlerde arkadaşlarla toplanmak için 2013'ün en uğrak buluşma noktalarını belirledik, aralarından seçim yapmak için adres www.yemeicmeodulleri.com
+28
  คำแนะนำล่าสุดของ Time Out İstanbul
  บันทึก
  "Şehrin uzun zamandır ihtiyaç duyduğu bir konser mekânı. Ses sisteminin kalitesi şahane, yeme-içme, giriş-çıkış noktalarının yerinde ve fazla olması da büyük bir artı. Kapasite yaklaşık 5000 kişilik."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · กรกฎาคม 3, 2014
  ห้องแสดงคอนเสิร์ตขนาดใหญ่
  · Sarıyer, ตุรกี
  9.1
  บันทึก
  "Plak avcılarının şehirdeki vazgeçilmez duraklarından biri olmaya aday. Ayrıca bir müzik aletleri ve ses sistemleri dükkânı. Canlı ve DJ performanslar, söyleşiler, workshop’larla da karşılaşmak olası."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · กรกฎาคม 2, 2014
  ร้านแผ่นเสียง
  · Beyoğlu, ตุรกี
  7.9
  บันทึก
  "Lucca'nın küçük kardeşi, popülerlikte yarışacaklar gibi. Alameti farikası kokteylleri. Istakoz burger & fırında somon denenmeli. Her gün değişen taze lezzetlerin sunulduğu ek bir menü de var."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · มิถุนายน 24, 2014
  ค็อกเทล
  · İstanbul, ตุรกี
  8.1
  บันทึก
  "GQ Bar’ın yerine açılan Fenix, tropik ve ferah tasarımlı ortamında nefis kotarılmış yemekler sunuyor. Rezervasyon yaptırabilirseniz enginar salatası ve kaburgayı denemeden geçmeyin."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · พฤษภาคม 13, 2014
  ร้านอาหาร
  · İstanbul, ตุรกี
  8.0
  บันทึก
  "İstanbul gastronomi sahnesinin önemli aktörlerinden Mehmet Gürs'ün Anadolu yakasına armağanı. Gerçeğe denk bir İtalyan mutfağı deneyimini nispeten uygun bir fiyata sunması mekânın en önemli artısı."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · เมษายน 30, 2014
  อิตาเลียน
  · Üsküdar, ตุรกี
  7.2
  บันทึก
  "Şehirdeki nispeten daha büyük, kalabalık sushi ve Çin restoranlarına kıyasla Miyabi’nin ortamı sakin. Tempura’ları son derece iyi kızarmış ve lezzetli. Fiyatlar bir sushi restoranına göre makul."
  Time Out İstanbulTime Out İstanbul · เมษายน 16, 2014
  Sushi
  · Beşiktaş, ตุรกี
  9.1